Trasy Maratonu – ukształtowanie terenu.

Planowaliśmy na ten weekend przygotować film z pierwszego pełnego objazdu trasy. Niestety nic z tego nie wyszło. Leśnicy prowadzą prace w terenie i w kilku miejscach musieliśmy zejść z rowerów. Prace mają się zakończyć w pierwszych dniach września i dopiero wtedy będzie możliwy pełny przejazd. Czytaj dalej Trasy Maratonu – ukształtowanie terenu.

Start i meta

Zdjęcie miejsca startu i miasteczka zawodów. Terenu jest sporo więc jesteśmy przekonani, że uda się nam zorganizować mały piknik. Tak żeby zawodnicy mogli się ścigać, a rodzina mile spędzać czas.
Wymyślamy sobie coraz więcej pracy, no ale co począć, jak ma być fajnie, to trzeba się narobić.

Jednak są, mityczni hejterzy i internetowe trole.

Niby inicjatywa słuszna, niekontrowersyjna i niosąca pożytek, a i tak pojawią się tacy, którzy będą próbowali działania zdyskredytować. To jest podstawowy problem mediów społecznościowych. Zawsze znajdzie się jakiś niedowartościowany osobnik, który zacznie pod postami pisać bzdury, albo admin z przerostem ambicji, lekceważony w pracy i bity przez żonę, zabawiający się w super cenzora. Jak z nimi walczyć? Czytaj dalej Jednak są, mityczni hejterzy i internetowe trole.