O nas

Kolle.pl - to sklep internetowy, oferujący bardzo szeroki asortyment produktów znanych marek. Ofertę opieramy na produktach Shimano, Giro, Continental, Pro, Ozon, MIO, Pearl Izumi, Sigma Sport, Suntour, Clarks, Lezyne, Amoeba, Hoope i wielu innych. Oferujemy części rowerowe, amortyzatory, hamulce, opony, akcesoria, buty, kaski, odzież, trenażery, a także narzędzia rowerowe. Oferujemy części i akcesoria najwyższej jakości. W naszym sklepie rowerowym znajdziecie pełną ofertę części rowerowych i materiałów eksploatacyjnych Shimano. Prowadzimy sprzedaż poprzez sieć Internet na terenie całego kraju. Realizujemy także dostawy części na specjalne zamówienie klienta.

Dla klubów sportowych, towarzystw kolarski i nieformalnych grup rowerowych oferujemy specjalne, bardzo atrakcyjne ceny na części rowerowe, buty, kaski i odzież kolarską. 

W naszej ofercie znajdują się także produkty dla domu i rekreacje. Sprzedajemy szeroką gamę mebli metalowych, drabin i podestów do zastosowań zarówno w domu jak i biznesie.

 

 Prowadzimy również sprzedaż na zasadzie B2B.